Kontakt

Stiftelsen Håll Sverige Rent
Rosterigränd 4
117 61 Stockholm

Tel växel: 08-505 263 00
E-post: info@hsr.se

För deltagare i Grön Flagg-nätverket: gronflagg@hsr.se

Har du frågor om våra skräpplockardagar som i år går under parollen Vi Håller Rent? Kolla då in vanliga frågor i vårt frågeforum »

Vi som jobbar här:

Johanna Ragnartz
VD
Kommunikationschef
Ingår i ledningsgrupp
076-941 01 89
johanna.ragnartz@hsr.se
 

Joakim Brodahl
Verksamhetansvarig Hav & Land
Ingår i ledningsgrupp
070-728 64 50
joakim.brodahl@hsr.se

Ulrica Björkman
Ekonomi- och Administrativ Chef
Ingår i ledningsgrupp
070-772 63 66
ulrica.bjorkman@hsr.se

Lisa Adelsköld
Verksamhetsansvarig Skola, förskola & kommun
Ingår i ledningsgrupp
070-757 80 69
lisa.adelskold@hsr.se
 

Hanna Bejner
Administratör Skola och förskola
072-566 85 87
hanna.bejner@hsr.se

Eva Blidberg
Områdesansvarig Rent Hav
072-551 64 71
eva.blidberg@hsr.se

Ann-Christin Björnfot
Administratör Skola och förskola
072-576 53 54
ann-christin.bjornfot@hsr.se

Mona Danielsson
IT/Redovisningsansvarig
072-560 86 27
mona.danielsson@hsr.se

Sharon Emanuel
Projektledare
070-723 72 51
sharon.emanuel@hsr.se

Jane Falkstranden
Administratör Hav & Land
070-509 05 70
jane.falkstranden@hsr.se

 

Andreas Frössberg
Projektledare
070-723 71 87
andreas.frossberg@hsr.se
 

 

Anna Grundén
Områdesansvarig Ren Natur
072-006 55 08
anna.grunden@hsr.se

Petra Holgersson
PR-ansvarig
072-565 44 05
petra.holgersson@hsr.se

Ida Holmberg
Kommunikatör
070-269 63 55
ida.holmberg@hsr.se

Stefan Hållberg
Områdesansvarig kommun
073-699 04 16
stefan.hallberg@hsr.se

Catharina Larsson
Områdesansvarig Grön Flagg
073-748 22 14 
catharina.larsson@hsr.se

 

Malin Larsson Salo
Kontaktperson Miljömärkt Event
073-230 47 95
malin.larsson.salo@hsr.se

 

Elin Leander
Projektledare
070-313 63 76
elin.leander@hsr.se

Pia Linghede
Områdesansvarig Unga reportrar och utbildning
070-723 72 40
pia.linghede@hsr.se

Britta Lönn
Områdesansvarig Kunskap
070-263 99 10
britta.lonn@hsr.se

Mats Nilsson
Partneransvarig
073 - 679 50 35
mats.nilsson@hsr.se

Johanna Nordin
Kommunikatör
076-807 03 25
johanna.nordin@hsr.se

Hanna Nyström
Ansvarig Digitala och sociala kanaler
072-565 49 92
hanna.nystrom@hsr.se

 

 

Kontakt