Kontakt

I vårt frågeforum kan du hitta svar på vanliga frågor och även ställa dina egna. Till frågeforumet »

Kontaktuppgifter

Org. nummer: 802010-9180

Plusgiro: 90 02 81-7
Mer om hur du kan stötta oss »

Besöks- och postadress:

Stiftelsen Håll Sverige Rent
Rosterigränd 4
117 61 Stockholm

Tel växel: 08-505 263 00
E-post: info@hsr.se

Fakturor skickas till faktura@hsr.se

För deltagare i Grön Flagg-nätverket: gronflagg@hsr.se

 

Vi som jobbar här


Johanna Ragnartz
VD
Kommunikationschef
Ingår i ledningsgrupp
076-941 01 89
johanna.ragnartz@hsr.se
 

Joakim Brodahl
Verksamhetschef Hav & Land
Ingår i ledningsgrupp
070-728 64 50
joakim.brodahl@hsr.se

Ulrica Björkman
Ekonomi- och Administrativ Chef
Ingår i ledningsgrupp
070-772 63 66
ulrica.bjorkman@hsr.se

Catharina Larsson
Verksamhetschef Skola, förskola & kommun
Ingår i ledningsgrupp
076-879 50 56
catharina.larsson@hsr.se

Kristina Bjerka
Områdesansvarig Grön Flagg
070-363 43 27
kristina.bjerka@hsr.se
 

Eva Blidberg
Områdesansvarig Rent Hav
072-551 64 71
eva.blidberg@hsr.se

Mona Danielsson
IT/Redovisningsansvarig
072-560 86 27
mona.danielsson@hsr.se

Sharon Emanuel
Projektledare
070-723 72 51
sharon.emanuel@hsr.se

Jane Falkstranden
Administratör Hav & Land
070-509 05 70
jane.falkstranden@hsr.se

Hanna-Kajsa Fernström
Områdesansvarig Ren Natur
070-734 27 25
hanna-kajsa.fernstrom@hsr.se

Oskar Friberg
Kommunikatör
070-723 44 91
oskar.friberg@hsr.se

Andreas Frössberg
Projektledare
070-723 71 87
andreas.frossberg@hsr.se

Petra Holgersson
PR-ansvarig
072-565 44 05
petra.holgersson@hsr.se

Ida Holmberg (föräldraledig)
Kommunikatör
070-269 63 55
ida.holmberg@hsr.se

Stefan Hållberg
Områdesansvarig kommun
073-699 04 16
stefan.hallberg@hsr.se


Malin Larsson Salo
Kontaktperson Miljömärkt Event
073-230 47 95
malin.larsson.salo@hsr.se


Cecilia Liedberg
Kommunikatör
076-807 03 25
cecilia.liedberg@hsr.se
 


Anna Lilja
Projektledare
076-015 39 72
anna.lilja@hsr.se
 


Pia Linghede
Områdesansvarig Unga reportrar och utbildning
070-723 72 40
pia.linghede@hsr.se

Britta Lönn
Områdesansvarig Kunskap
070-263 99 10
britta.lonn@hsr.se


Hanna Nyström
Ansvarig Digitala och sociala kanaler
072-565 49 92
hanna.nystrom@hsr.se
 

Lisa Possne Frisell
Kommunikatör
070-723 44 92
lisa.possne@hsr.se

Johanna Sörensen
Kommunikatör
072-733 85 83
johanna.sorensen@hsr.se


Sandra Toivio
Projektmedarbetare Rent Hav
073-679 50 35 
sandra.toivio@hsr.se
 


Kristina Van Der Haar
Administratör Grön Flagg
070-756 70 24
kristina.vanderhaar@hsr.se

 

Kontakt